2014 m. spalio 28 d., antradienis

10 naudingiausių mobiliųjų programėlių mokiniams ir mokytojams

Skelbiame 10 programėlių sąrašą, kurios darbą klasėje pavers ir patrauklesniu, ir gerokai efektyvesniu.

„European Schoolnet“ ir Lježo universiteto tyrimo „Survey of Schools: ICT in Education“ duomenimis, Lietuvos mokytojų pasitikėjimas savo skaitmeniniais gebėjimais yra mažesnis nei ES vidurkis. Tuo tarpu 44,7 proc. tėvų mano, jog būtent naujausių technologijų naudojimas ne tik informatikos pamokose, bet ir mokant kitų dalykų, skatintų vaikų motyvaciją mokytis, parodė programos „Samsung Mokykla ateičiai“ ir elektroninio dienyno TAMO apklausa.
Atsižvelgiant į šias tendencijas Lietuvoje ir buvo inicijuoti skaitmeniniai mokymai pedagogams „Samsung Mokykla ateičiai“, kurių metu mokytojai tobulina savo skaitmeninius įgūdžius. Mokymus vedantys programos „Renkuosi mokyti!“ lektoriai, patariantys mokytojams, kaip prasmingai pritaikyti išmaniąsias technologijas pamokose, parengė mokytojams ir mokiniams naudingiausių programėlių, skirtų „Android“ mobiliesiems įrenginiams, dešimtuką.
Be abejo, tokių programėlių yra gerokai daugiau, tačiau į šias dešimt, kaip teigia technologijas puikiai išmanantys „Renkuosi mokyti!“ lektoriai, ypač verta atkreipti dėmesį. Skaitykite toliau...

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Muzikinės akimirkos

  Programa S. Heller – Etiudas c-moll, op. 46, Nr.18 Atl. Izabelė Vasiliauskaitė, 9 kl. chorinio dainavimo i...