2019 m. balandžio 12 d., penktadienis

Vokiečių kalba ir futbolas


2019 m. balandžio 10 d. Nacionalinės futbolo akademijos manieže Kaune vyko konkurso „6:0 vokiečių kalbos naudai“ šalies finalas. 15 finalo komandų pademonstravo savo žinias ir gebėjimus vokiečių kalboje ir futbolo aikštelėje. Komisiją sudarė Lietuvos futbolo federacijos ir Goethe‘s instituto darbuotojai. 

Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos moksleiviai Beatričė Novikevičiūtė (6 B kl.), Milija Tomilinaitė (6 B kl.), Nikita Kovarskas (6D kl.), Jokūbas Songaila (6 D kl.), Rapolas Zavadskis ( 6 D kl.), Margiris Ajauskas (6 D kl.) įrodė, kad sugeba ne tik puikiai groti, dainuoti, tapyti, bet ir žaisti futbolą. M. K. Čiurlionio menų mokyklos komanda „Blitzkids“ laimėjo garbingą 3 vietą. Tačiau labiausiai vaikai didžiavosi, kad iš 15 komandų užėmė pirmą vietą vokiečių kalbos žinių patikrinimo etape. Už puikų vokiečių kalbos žinių pademonstravimą komanda „Blitzkids“ buvo apdovanota specialiu prizu „Viena diena su futbolu“. 

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

    Kovo 13 dieną Nacionalinėje M. K. Čiurlionio menų mokykloje įvyko Muzikos ir Dailės festivalis "Miniatiūra", kuriame dalyvavo...