2017 m. lapkričio 27 d., pirmadienis

Bendrojo fortepijono mokinių ansamblių koncertas "Kalėdų žvaigždė"



                     Bendrojo fortepijono skyriaus mokinių ansamblių koncertas
                                                      “Kalėdų žvaigždė”
                               Gruodžio 6 d. 15 val. Beatričės salė

O. Respighi – „Kalėdos, Kalėdos!“
Atl. Ona Starikova, 8 kl. obojaus spec.,
Dominykas Paškevič, 8 kl. choro dirig. spec.
Mokytojos Vilma Pečiukonytė, Dovilė Grušnienė

J. Garščia – „Kūdikėlis Jėzus“
Atl. Ainė Rimavičiūtė, 2 kl. choro spec.,
Urtė Intaitė, 2 kl. choro spec.
Mokytojos Jurgita Kazakevičiūtė, Jūratė Rudaitienė

F. Spindler – Šokis F-dur
Atl. Eva Voitovič, 1 kl. smuiko spec.,
Avija Voitovič, 3 kl. fleitos spec.
Mokytoja Jelizaveta Atamalian

J. Garščia – Maršas
Atl. Melisa Yasaroglu, 2 kl. choro spec.,
Laurynas Beinaris, 2 kl. puč. spec.
Mokytoja Virginija Mikailienė

„Trys paršiukai“
Atl. Onutė Skramtai, 1 kl. puč. spec.,
Tautvydas Kairys, 6 kl. choro spec.
Mokytoja Jonė Punytė – Svigarienė

J. Litovko – „Pono pomidoro maršas“
Atl. Zigmas Kranauskas, 3 kl. styg. spec.,
Anielius Lukošiūnas, 3 kl. klarneto spec.
Mokytoja Simona Zajančauskaitė – Giedraitė
A.Diubiuk – Polka „Blynai“
Atl. Avija Voitovič, 3 kl. fleitos spec.,
Izabelė Prašmantaitė, 4 kl. fleitos spec.
Mokytoja Jelizaveta Atamalian

R. Rodgers – Do, re, mi  (iš „Muzikos garsų“)
Atl. Barbora Petrauskaitė, 3 kl. choro spec.,
Iveta Mikalajūnaitė, 12 kl. choro dirig. spec.
Mokytoja Violeta Balčytienė

J. Garščia – „Plėšikai“
Atl. Jonas Skramtai, 4 kl. puč. spec.,
Jonas Mikeliūnas, 4 kl. puč. spec.
Mokytoja Jūratė Rudaitienė

P. Tchaikovsky – „Saldi svaja“ (4 rankoms)
Atl. Domicelė Juškaitė, 4 kl. obojaus spec.,
Kamilė Juškaitė, 6 kl. smuiko spec.
Mokytoja Eugenija Jelesina

S. Jopplin – „Estrados artistas“
Atl. Dominyka Plukaitė, 6 kl. arfos spec.,
Eglė Valuckaitė, 6 kl. smuiko spec.
Mokytojos Danielė Jurkšaitė, Ala Bendoraitienė

G. Bizet – „Čigonų šokis“ (iš operos „Karmen“)
Atl. Austėja Jauniškytė, 5 kl., smuiko spec.,
Saulė Jauniškytė, 7 kl. baleto spec.
Mokytojos Janina Karalienė, Agnė Jurkūnienė

L. d‘Ourville – „Ežeras“
Atl. Ugnius Zygfridas Betingis, 7 kl. smuiko spec.,
Mykolas Kuan Keys, 6 kl. puč. spec.
Mokytoja Jolanta Minkevičienė
C. Orff – Šokis (iš „Carmina burana“)
Atl. Kamilė Paulauskaitė, 6 kl. muš. spec.,
Gabrielius Skeivelas, 7 kl. muš. spec.
Mokytojos Dovilė Grušnienė, Vilma Pečiukonytė

A.Arenskij - Valsas op.33
Atl. Paulius Cinauskas, 7 kl. choro dirig. spec.,
Pijus Česaitis, 7 kl. smuiko spec.
Mokytoja Jelizaveta Atamalian

W. A. Mozart – Rondo
Atl. Laima Buinevičiūtė, 6 kl. fleitos spec.,
Augustinas Rimkevičius, 7 kl. choro dirig. spec.
Mokytoja Vilija Geležiūtė

Ch. Norton – „Bolero“
Atl. Ula Jankauskaitė, 8 kl. smuiko spec.,
Ieva Marija Plėšnytė, 8 kl. smuiko spec.
Mokytoja Eglė Kižytė – Ramonienė

A.Dvorak – Slavų šokis F-dur, op.46 Nr.4
Atl. Salomėja Pakerytė, 7 kl. choro dirig. spec.,
Tėja Žvirblytė, 8 kl. fort. spec.
Mokytoja Gabrielė Kondrotaitė

C. Saint-Saens – „Gulbė“
Atl. Ieva Svigarytė, 9 kl. violonč. spec.,
Akompanuoja Jokūbas Savickas, 9 kl. violonč. spec.
Mokytoja Jūratė Rinkevičienė

A.Arenskij – Valsas F-dur
Atl. Adelė Silickaitė, 8 kl. smuiko spec.,
Gabija Beatričė Rimkutė, 8 kl. arfos spec.
Mokytojos Danielė Jurkšaitė, Raimonda Savickienė
T. Makačinas – „Aidai“
Atl. Miglė Račelytė, 9 kl. muš. spec.,
Ūla Petraitytė, 9 kl. fleitos spec.
Mokytoja Jurgita Kazakevičiūtė

V. Jakubėnas – „Miško vienuma“ ir „Baltųjų laumių šokis“ (iš baleto „Vaivos juosta“)
Atl. Saulė Buikaitė, 9 kl. smuiko spec.,
Deividas Kukta, 9 kl. choro dirig. spec.
Mokytoja Ala Bendoraitienė

A.Chačaturian – „Pomidoras“ (iš baleto „Čipolinas“)
Atl. Emilė Peršukevič, 10 kl. styg. spec.,
Morta Jurkėnaitė, 10 kl. puč. spec.
Mokytoja Jonė Punytė – Svigarienė

J. S. Bach – Arioso G-dur
Atl. Tadas Petrulis, 10 kl. violonč. spec.,
Katrina Ligeika, 11 kl. violonč. spec.
Mokytoja Gabrielė Kondrotaitė

N. Rakov – „Daininga melodija“
Atl. Greta Maknickaitė, 10 kl. smuiko spec.,
Paola Gerasimaitė, 10 kl. smuiko spec.
Mokytoja Violeta Lipniagovienė

J. S. Bach – Adagio (2 fortepijonams)
Atl. Atėnė Gureckaitė, 11 kl. choro dirig. spec.,
Bernardas Sokolovas, 11 kl. choro dirig. spec.
Mokytoja Virginija Mikailienė

M.Ravel – „Džiaugsmo sodai“ (iš ciklo „Mano mama – žąsis“)
Atl. Martyna Mišeikytė, 10 kl., trombono spec.,
Vaigailė Dainavičiūtė, 9 kl., smuiko spec.
Mokytoja Janina Karalienė

A. Piazolla – Oblivion
Atl. Kristijonas Pūtys, 11 kl. smuiko spec.,
Akompanuoja Laurynas Jakutis, 10 kl. choro dirig. spec.
Mokytoja Janina Karalienė, Inga Gylytė

M. Cornic – „Ringing The Changes“
Atl. Austėja Pėželytė, 11 kl. choro dirig. spec.,
Rosvita Miškinytė, 12 kl. choro dirig. spec.
Mokytoja Natalija Žukauskienė

J. Brahms – Vengrų šokis g-moll
Atl. Marija Baniulytė, 7 kl. choro dirig. spec.,
Kristijonas Pūtys, 11 kl. smuiko spec.
Mokytoja Veronika Vitaitė

S. Prokofjev – Maršas (iš baleto „Meilė trims apelsinams“)
Atl. Natali Kazlauskaitė, 12 kl. choro dirig. spec.,
Iveta Mikalajūnaitė, 12 kl. choro dirig. spec.
Mokytoja Violeta Balčytienė

J. Gruodis – „Rytiečių šokis“ (2 fortepijonams)
Atl. Beatričė Tylaitė, 11 kl., choro dirig. spec.,
Atėnė Gureckaitė, 11 kl., choro dirig. spec.
Mokytojos Janina Karalienė, Virginija Mikailienė

W. Gillock – „Šampaninė tokata“
Atl. Justina Dvarionaitė, 7 kl., smuiko spec.
Ieva Marija Daugirdaitė, 7 kl., choro dirig. spec.
Auksė Dovydėnaitė, 7 kl., choro dirig. spec.
Saulė Dovydėnaitė, 7 kl. choro dirig. spec.
Mokytojos Janina Karalienė, Virginija Mikailienė
Kviečiame pasiklausyti!

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą

Muzikinės akimirkos

  Programa S. Heller – Etiudas c-moll, op. 46, Nr.18 Atl. Izabelė Vasiliauskaitė, 9 kl. chorinio dainavimo i...